Klinika a doktor

 

Klinika Cosmedica Dr. Acar je jednou z nejlepších klinik pro transplantaci vlasů.

Založil ji Dr. Acar, díky kterému získala několik mezinárodních ocenění.

Dr. Acar provedl již přes 15 000 úspěšných transplantací vlasů.

 

DOKTOR

Dr. Levant Acar

Dr. Levant Acar je uznávaný lékař, který se specializuje na transplantaci vlasů. Své lékařské vzdělání získal na lékařské fakultě v Istanbulu a nadále se vzdělával ve svém oboru. Pro jeho úspěchy a schopnosti je vyhledáván pacienty z celého světa. Dr. Acar a jeho tým provedl již přes 15 000 úspěšných transplantací vlasů. Účastní se a přednáší na kongresech po celém světě.

“Dr. Levant Acar získal ocenění za jeho úspěch a účast na světovém kongresu WORLD CONGRESS ISHRS 2017 (The International Society of Hair Restoration Surgery)”

klinika

Cosmedica Dr. Levant Acar

Cosmedica je jednou z nejlepších klinik, jak v Turecku, tak ve světě. Založil ji Dr. Levant Acar a je licencována Ministerstvem zdravotnictví.  Cosmedica se specializuje hlavně na transplantaci vlasů, ale také na estetickou a plastickou chirurgii, kosmetickou dermatologii a zubní ošetření. Klinika využívá nejnovějších
a nejefektivnějších metod více než 15 let.

 

Cosmedica má akreditaci od mezinárodní certifikace JCI-USA (Joint Commission International).

 

Cosmedica získala opakovaně první místo v anketě  What Clinic Customer Service Award a to v letech 2014, 2015, 2016. Tedy je doporučována jako nejlepší klinika k transplantaci vlasů a plastické chirurgii.

Kontaktujte nás telefonicky

Pondělí - Pátek
10:00 – 17:00

Sobota
10:00 – 12:00

+420 776 094 591 

 

Napište nám

Pokud Vás cokoliv zajímá a nenašli jste to na stránkách, klikněte níže